SEO
SEM

SEO ve SEM terimleri ne kadar ayrı ayrı terimler olsa da bir pazarlama yönetimi olarak beraber yürütülebilirler. Ekibimiz ile siz değerli müşterilerimize pazarlama stratejilerinizde bu iki yöntemi beraber yürütmenizi öneriyoruz.  Eğer ikisini bir arada yüretebilirseniz sitenizi üst sıralara taşımış olursunuz. Böylelikle daha ulaşılabilir olduğunuzdan dolayı pazarlama stratejileriniz doğru sonuç verecektir. SEO ve SEM stratejilerinizin kullanımı markanızın bilininirliğini daha fazla ön plana çıkardığı için işinizi büyüterek sanal haricinde ürünlerinizi iç ve dış pazar olarak satabilme olanağına sahip olabilirsiniz.

SEO Destek

SEO(Arama Motoru Optimizasyonu) ile ilgili oluşabilecek sorunlar için destek vermekteyiz.

SEM Destek

SEM(Arama Motoru Pazarlamacılığı) ile ilgili oluşabilecek sorunlar için destek vermekteyiz.

Sayfa Optimizasyonu

İçerikleriniz arama motorlarında kolayca erişilebilir olsun. Ekibimiz sıralamanızı ve performansınızı artıracak çözümleri uygulamak için hazır.

Organik Arama

Gelişim ve olağan işlerin iyileştirilmesi ve web varlığı görünürlüğünü koruyarak ihtiyaçlarınızı karşılar. Dikkat çekici içerik hedefli tanıtımlarınızı yapar.

Pazarlama Stratejileri

Pazarlama konusunda iç ve dış pazar için satış stratejileri sunabiliriz.

Bağlantı Kurma

Başarılı bir SEO stratejisinin önemli bir parçası, arama motorları içinde listelenen sayfa anahtar kelimelere anlam eklemek için iç bağlantı profili yapmaktır.

Arama Motoru Optimizasyonu(SEO)

Arama Motoru Optimizasyonu başarısı esaslarımız arasındadır. SEO stratejileri sitenizin arama sonuçlarında sıramalarınızı üst sıralara taşıyacaktır. SEO anahtar kelime sıralaması raporu, bağlantı kurma, profil raporu ve endeksli sayfalar hakkında bilgiler vereceğiz. Müşteri odaklı ekibimiz trafik akışını iyileştirmek ve web tabanlı işlemler için satışları artıracaktır.

SEO online pazarlama hayatımızın bir parçası. Siz değerli müşterilerimize yüksek kaliteli ve uygun fiyatlı paketler sunuyoruz. Uzmanlarımız Google, Bing, Yandex ve Yahoo gibi tüm büyük arama motorlarından en son yönergelere dayanarak eğitimlerini alır ve sizlere bu şekilde hizmet verir.

Arama motoru optimizasyonu temel hizmetler şunlardır;

On-Page SEO

Bağlantı Kurma

Organik Arama

Kelime Araştırma