Çocuk Bakıcısı

Damla İnsan Kaynakları 2000 yılından beri sektörde Ailelermiz ve Kurumsal müşterilerimiz için seçme yerleştirme hizmeti vermektedir. Eleman ihtiyacı olan müşteriler ile işe ihtiyacı olan kişileri karşılıklı olarak buluşturuyoruz. Bunun karşılığında ise yani size ödül olarak dönecek kısmı, çocuğunuzun yetenekli ellerde olduğu güvencesidir. çocuk bakıcısı seçerken bir Çocuklarımızın bakımı için anne ve baba dışında üçüncü bir kişiye emanet etmek ebeveynler için oldukça zor bir durumdur. Nitelikli bir bakıcı bulmak ise zaman veanne kadar çocuğunuza titiz davranacak, gerekli özeni gösteren, sağduyu ve sevecen kişileri bulmak isteyeceksiniz.

Bizler siz değerli anne ve babalarımızın sesine kulak vererek, çocuk bakıcısı konusunda sizlere destek vermek istedik. Bu anlamda ebeveynlerin çocuklarını teslim edebileceği, çocuk bakıcısında uzman adaylarla buluşturma imkanı sağladık. Amacımız ailelere en iyi hizmetin verilmesini ve onların gözünü arkada bırakmayacak bakıcılara sahip olmasını sağlamaktır. Bunun yanında çocuk bakıcılığı alanında mesleğini yapmak isteyen bakıcı, dadı, çocuk gelişimi mezunlarımıza iş imkanı sağlamaktır. Böylece topluma kazandırılacak değerli çocuklarımızı seçkin ve kaliteli ellere teslim ederek bu mutluluğu sizlerle paylaşmak istiyoruz.

Tüm illerden bakıcı olmak için de başvuruda bulunabilirsiniz. Bunun yanında ailelerde, bulundukları illerdeki çocuk bakıcısı olmak isteyen adaylarımıza web sitemizden ulaşabilirler. Böylece belirledikleri bakıcı ile görüşme imkanı bulacaklardır.

Sitemizde bu hizmetlerin yanında çocuğunuza isim bankasından en özel isimleri bulabilirsiniz. Konusundaki uzmanlarımızla yapılan röportajları okuyabilir ve videoları izleyebilirsiniz.

Hamile annelerimizi de tabiî ki unutmadık. Onlar için gebelik hakkında önemli bilgiler yer alıyor. Ayrıca bebeğiniz doğduktan sonra onların gelişimini takip edebilir, aşı takviminden yapılan aşıların hangi ayda olması gerektiğini öğrenebilirsiniz.

Kısacası ebeveyn olarak ihtiyaç duyduğunuz her türlü bilgiyi sizlere sunmaktan onur duyuyor ve sizleri sitemizde hoş vakit geçirmeye davet ediyoruz.