Pozitif Sunucu

Pozitifsunucu olarak sürekli yeni teknolojileri takip ederek, yüksek hosting sunucu gücüne ve hızlı vds ihtiyaçlarına çözüm sunuyoruz.

MORE
Çocuk Bakıcısı

Damla İnsan Kaynakları 2000 yılından beri sektörde Ailelermiz ve Kurumsal müşterilerimiz için seçme yerleştirme hizmeti vermektedir. Eleman ihtiyacı olan müşteriler ile işe ihtiyacı olan kişileri karşılıklı olarak buluşturuyoruz. Bunun karşılığında ise yani size ödül olarak dönecek kısmı, çocuğunuzun yetenekli ellerde olduğu güvencesidir. çocuk bakıcısı seçerken bir Çocuklarımızın bakımı için anne ve baba dışında üçüncü bir kişiye emanet etmek […]

MORE
Damla Danışmanlık

Damla İnsan Kaynakları 2000 yılından beri sektörde Ailelermiz ve Kurumsal müşterilerimiz için seçme yerleştirme hizmeti vermektedir. Eleman ihtiyacı olan müşteriler ile işe ihtiyacı olan kişileri karşılıklı olarak buluşturuyoruz. Firmamız yaşadığınız ve çalıştığınız tüm mekanlar için tam ve yarım zamanlı kalifiye personel  ve hizmetli ihtiyacına yönelik profesyonel insan kaynakları çözümleri sunuyoruz.

MORE
Tawaf7

Tawaf7  olarak hac ve umre turlarını tek bir site altında toplayarak kullanıcılara kolaylık ve ekonomik açıdan karşılaştırma fırsatı sağlıyoruz.

MORE